telefon ikon
Telefon:
0.(312) 335 74 86
gsm telefon
Gsm:

0.(533) 221 37 31

Denizyolu Taşımacılığı

Zaman ve Maliyet Tasaruflu Anahtar Teslim Çözümler

Denizyolu Nakliyat


Denizyolu TaşımacılığıDünya her geçen gün kendisini biraz daha geliştirmeye devam ederken eskiden beri tek hatla gerçekleştirilebilen ulaşım şu an üç yol ile sağlanmaktadır. Gelecek zamanın ne gösterebileceğinin tahmin edilmesi zor olduğu gibi öte yandan; şu an bildiğimiz bir şey var ki insanlar ulaşım konusunda veya taşıma konusunda kendilerini geliştirmişlerdir. Bunun sebebi aslına bakarsanız; gereken ihtiyaçtır. Çünkü eski zamanlardan beri insan ırkı; taşımacılık ve kargo sistemlerini her geçen gün geliştirmişlerdir. Bunun sonucunda da kara taşımacılığı, deniz taşımacılığı ve hava taşımacılığı olmak üzere üç farklı taşıma yolu oluşturulmuştur. Kara taşımacılığı zaten yıllardır bilinen, uzun süren, maliyet olarak ucuz fakat zahmetli olan bir yoldur.

Öte yandan; deniz taşımacılığı her ne kadar kısıtlı olsa da eğer göndereceğiniz ürün veya taşınması gereken ürün deniz aşırı bir yere gidecekse siz de Denizyolu Taşımacılığı kullanabilirsiniz. Böyle yaparak siz de gereken maliyeti bir nebze artırsanız da zamanı giderek azaltırsınız çünkü bilindiği üzere profesyonel bir iş yapıyorsanız kullanılan taşıma sistemi genellikle uçak veya deniz yoludur. Bu doğrultu da hemen siz de bize ulaşarak deniz taşımacılığını kullanabilirsiniz. Deniz taşımacılığı son yıllarda popülarite kazanan, zamanı kara taşımacılığına göre azaltan ve böylelikle insanlar arasındaki ticari ilişkilerin giderek güçlenmesine yardımcı olan ve bunun sayesinde de maddi ve manevi kazançlar sağlayan bir yoldur. Şirket bünyemizde bulunan çeşitli seçenekler ile her türlü taşıma işinizi gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Denizyolu Eşya NakliyeBunun sonucunda da hem siz kazanırsınız hem de bizler sizlere bu mutluluğu yaşatmanın keyfini tadarız. Şirketimiz taşıma yapılacak günü özellikle belirler, fırtına ve benzeri durumlar için gereken tüm önlemleri alarak gereken ilgi ve alaka ile işini yapar.

Çünkü fırtınalı bir yolda gemiyi yola çıkarmak malınızı inanılmaz bir derecede riske atar ve sizleri bunalım vb. korkunç hastalıklara sürükleyebilir. Bu ve benzeri tüm riskleri irdeleyerek hazırlanan taşıma programı ile taşımalarınız gerçekleştirilecektir.


Ersoy Nakliyat tüm dünya ülkelerinde anlaşmalı çalışmış olduğu limanlarda parsiyel ve komple eşya taşımacılığı hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Uluslar arası denizyolu eşya taşımacılığı Taşımacılık firmamıza vereceğiniz vekalet işlemleri ile gümrüklerde sizin eşyalarınızın giriş ve çıkışlarını temsil eder aynı zamanda eşyalarınızın taşınması ve depolanmasıyla ilgili tüm lojistik hizmetler güvenilir şekilde sizlere aktarılır.

Parsiyel Denizyolu Eşya Taşımacılığı

Denizyolu LojistikParsiyel eşya taşımacılığı parça türündeki eşya gruplarıdır. Eşyanızın transfer edileceği yakın veya uzak mesafelerde, sigortalı, ambalajlı taşıma hizmeti sunmaktayız.

Konteynerler içinde yer alan parça eşyalarınız sorunsuz yükleme boşaltma işlemleriyle kaliteli bir şekilde eşyalarınızın nakliyesi sağlanır.

Tüm Türkiye ve Dünya ülkelerine parsiyel eşya yani diğer bir adı ile parça eşya taşımacılık hizmetimiz mevcuttur.


Komple Denizyolu Eşya Taşımacılığı

Tüm Dünya genelinde limanlar arasında komple eşya taşımacılık hizmetimiz mevcuttur. Doğru br planlama süreci içerisinde sizlere özel esnek paketler sunarak eşyalarınızın tümünü adresinizden alıyor, adresinize teslim ediyoruz. Tüm yüklerinizi doğru zamanda ve en hesaplı fiyatlar ile taşımacılığını almanız için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Bir sonraki hizmet sayfamız olan Evden Eve Nakliyat başlıklı konumuzda ücretsiz ekspertiz, demonte montaj işlemleri, ambalajlama, sigortalama eşya taşınması ve yerleştirilmesi hakkında bilgiler verilmektedir.


Bizimle İletişime Geçin