telefon ikon
Telefon:
0 507 698 75 06
gsm telefon
Gsm:

0 546 262 97 42


Etlik Nakliyat Profesyonel Ev Ve Ofis Taşıma Ankara

Etlik Nakliyat Profesyonel Ev Ve Ofis Taşıma Ankara

Firmamız Ersoy Nakliyat Ankara Etlik bölgesindeki taşınma ihtiyaçlarının bir o kadar yaygınlaştığı görerek sizlere özel alternatif çözümler üretmeyi hedeflemiş olup kusursuz düzeyde hizmet vermeye çalışan bir nakliye şirketidir. Türkiye’nin her yerine evden eve ve ilden ile taşıma hizmetleri sağlayan şirketimiz son model ekipmanları ve alanında uzman personellerimizle sizlere hizmet sağlamaya devam etmektedir. Taşınma sürenizdeki zorlu ve sıkıntılı süreci atlatmanız için sizlere birçok alternatif sunmaya devam ediyoruz. Etlik evden eve nakliyat hizmetlerinde firmamızdan alacağınız tüm hizmetler sigortalı, marangozlu, asansörlü ve sözleşme kapsamında, ekonomik bütçeler dahilinde sizlere hizmet vereceğimizi taahhüt ederiz.
Taşınma gününüzden önce firmamızı 2-3 iş gün öncesinden aramanız alacağınız hizmetin daha profesyonel olmasını sağlayacaktır. Öncelikle firmamızı arayıp randevu almanız halinde ücretsiz eksperimiz eşyalarınızın bulunduğu adrese gelerek tüm eşyalarınızı inceler. Eksperimizin yapmış olduğu inceleme neticesinde kullanılacak ambalajlama malzemelerinin miktarının ve türünün belirlenmesini, kaç kişilik personel kadrosunun görev alacağını, evinizin eşya miktarıyla orantılı aracın belirlenmesini, asansörlü taşımacılık ekipmanlarına yer verilip verilmeyeceği ve son olarak müşterimiz ile anlaşma olması halinde sözleşme kapsamında hizmet verilebilmesi için eksper evinizi ziyaret eder.
Taşınma tarihinizde tüm eşyalarınız Ersoy evden eve nakliye güvencesi altında profesyonelce taşınması sağlanır. Tüm eşyalarınızın gerekli olan demonte ve montaj işçilikleri sağlandıktan sonra ambalajlama aşamasına geçilir ve eşya türüne uygun malzemeler kullanılarak paketlenmesi yapılır. Eski evinizdeki tüm eşyaların ambalajlama işlemleri bittikten sonra kamyonumuza asansörlü taşıma ekipmanları yardımıyla yüklenir ve belirtmiş olduğunuz adrese götürülmek üzere yola çıkar. Eşyalarınız yeni evinize getirildiğinde müşterimizin isteğine göre eşyalarınız personellerimiz tarafından evinize yerleşimi yapılır. Tüm eşyalarınızı teslim aldığınızda ve eşyalarınızda her hangi bir hasar durumu meydana gelmemiş ise müşterimiz nakliye hizmetinin ödemesini firmamıza sağlar.