telefon ikon
Telefon:
0.(312) 335 74 86
gsm telefon
Gsm:

0.(533) 221 37 31

Tekstil Taşıma

Tekstil Fabrikaları ve Atölyelerinde Bulunan Eşyaların Taşımacılığı

Tekstil Nakliyat


Askılı Tekstil NakliyesiTekstil hem dünyada hem de ülkemizde ekonomi pazarı içerisinde çok büyük bir pazar payına sahip olan bir üretim dalıdır. Tekstil bunun yanında çok büyük pazar payı ihtiyacını karşılama için çok büyük bir insan gücüne ihtiyaç duyması nedeniyle de ülkemizde ve dünyada çok büyük bir istihdam gücü olması nedeniyle de işsizliğin azalması bakımından son derece büyük bir önem taşıyan sanayi koludur. Tekstil malzemeleri üretimi tekstil atölyelerinde ya da tekstil fabrikalarında olmaktadır. Tekstil atölyelerinde veya Tekstil fabrikalarında ürünleri ortaya çıkarmakta kullanılan tekstil makinaları çok büyük maliyete sahip olan makinalar olmakla birlikte bunlara zarar geldiğinde makinaların bakım onarım çalışmaları sırasında iş yapamadan duracağı göz önünde bulundurulduğu takdirde bu süre içerisinde üretilecek ürünler üretilemeyeceğinden işveren çok büyük mali kayıplara uğrayacaktır. Bu nedenle bu makinalarda çalışırken veya makinalar üzerinde herhangi bir işlemde bulunurken maksimum derecede özen, hassasiyet gösterilmeli ve gerekli önlemler alınmalıdır.

Tekstil Eşya NakliyeTekstil fabrikalarının veya tekstil atölyelerinin taşınması da çok büyük hassasiyet gösterilmesini gerektiren işlemlerin başında gelmektedir. Bunun nedeni ise yukarıda söylediğimiz makinanın başına herhangi bir durum geldiğinde makine bakım onarım süresi boyunca çalışmayacağından ortaya çıkacak ürünlerin üretilememesine bağlı olarak atölye veya fabrika sahibinin uğrayacağı maddi zararın çok büyük oluşudur. Tüm bu parametreler ışığında tekstil taşıma sorumlusu kişi taşımacılığı yapacak olan şirketle anlaşmadan önce bu şirketi bulma işlemi sırasında gerekli olan araştırmaları en ince ayrıntısına kadar yapmalı ve şirketin daha önce yaptığı işlerdeki başarısına kadar en ince ayrıntıyı bile atlamadan bilgi toplama işlemini yapmaktadır ve bu işlemlerin sonucunda şirketle anlaşma yapmalıdır.

Tekstil TaşımacılıkAksi takdirde yukarıda söylediğimiz maddi kaybın boyutu çok fazla büyümektedir. Şirketimiz gerekli tecrübeleriyle size taşımacılık sırasında bütün beklentilerinizi karşılamayı vaat ediyor.

Yapmış olduğumuz başarılı taşımacılık işlemlerinden edindiğimiz engin tecrübelerimizi kullanarak ve büyük bir hassasiyet içerisinde gerekli olan bütün önem ve özeni en ince ayrıntısına kadar göstererek işleminizi gerçekleştirecek ve işlem sonucunda iki tarafında mutlu ayrılmasını size garanti edebilmekte ve taşımacılık sonucunda ortaya çıkma ihtimali olan büyük maddi kayıpları yaşamayacağınızı size vaat ediyoruz.

Bir sonraki hizmet sayfamız olan Hastane Taşıma başlıklı konumuzda hastane ekipmanları taşınması, ücretsiz keşif, ameliyat ekipmanlarının taşınası hakkında bilgiler verilmektedir.


Bizimle İletişime Geçin