Evden Eve Nakliyat

Profesyonel Personeller İle Hizmet

Çukurambar Evden Eve Nakliyat Ankara

Ersoy Nakliyat taşımacılık hizmetlerinde 22 yıllık deneyim ve tecrübesiyle Ankara Çukurambar bölgesinde çalışma faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Yılların getirmiş olduğu iş tecrübesine dayanarak Ankara şehir içi taşımacılık hizmetlerinde son model kapalı çelik kasa özel taşıma araçlarımız ve alanında tecrübe kazanmış personellerimizle her türlü olabilecek nakliye ihtiyaçlarınıza esnek çözümler üretiyoruz.

Nakliye hizmetlerinde müşterilerimizin ne istediğini biliyor, size uygun çözümler üretmeye devam ediyoruz. Çukurambar evden eve nakliye şirketi olarak taşıma işlerinize öncesinde ücretsiz ekspertiz keşfi ile nakliye öncesinde eşyalarınızı görüyor, talep etmiş olduğunuz tarihlerde size özel bir çalışma programı hazırlıyoruz. Bu programın içeriğinde ise kaç kişilik personelin sizlere hizmet sağlayacağı, ne tip ambalajlama malzemelerine yer verileceği, kullanılacak taşımacılık ekipmanlarının belirlenmesi ve eşyalarınızın miktarıyla orantılı büyüklüğe sahip aracın rezerve edilmesi gibi bir çok ayrıntıyı önceden değerlendirerek nakliye gününüzde kusursuz hizmet verilmesini planlıyoruz.

Nakliye gününüzde eşyalarınızın bulunduğu yerde gerekli demonte ve montaj işlemleri sağlandıktan sonra eşyaların paketleme işlemleri yapılır. Daha sonra koltuk, kumaş türündeki eşyalarınız paketlenir. Kırılacak türdeki bardak, tabak, porselen, yemek takımı gibi eşyalar kraft kağıtlara sarılıp kolilere konulur, elbise dolabınız içerisinde bulunan giysiler temiz portatif askılı elbise dolapları içerisine şeffaf poşetler içerisine konulur. Tüm ev, iş yeri vb. ortamlar içerisinde bulunan eşyalar birinci sınıf ambalajlama malzemeleri kullanılarak paketlenmesi sağlandıktan sonra eşyalarınız aracımıza yüklenir ve belirtmiş olduğunuz adrese götürülmek üzere yola çıkar.

Eşyanız yeni evinize getirildiğinde sizler hiçbir işe karışmadan personellerimiz eşyalarınızı aracımızdan indirir ve yeni evinize taşır. Ev içinde tüm eşyalar ambalajlama malzemelerinden açılır ve montaj aşaması gerçekleştirilir. Montaj işlemi firmamız sorumluluğunda çalışan marangoz personelleri tarafından yapılır. Kusursuz olarak montajı sağlanan eşyalar müşterimizin isteğine göre personellerimiz tarafından ev içerisinde yerleşimi yapılır. Tabaklarınız mutfak raflarına dizilir, elbise dolabından çıkarılan eşyalarınız gardroplarınız içerisine şeffaf poşetleri üstünde olacak şekilde yerleştirilir. Koltuklarınız üzerindeki poşetler çıkarıldıktan sonra yeni evinizde sadece mutlu mesut oturmak kalır.

Ankara Çukurambar evden eve nakliyat şirketi olarak Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine eşya taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.

 

ARAMA YAP