1) Eşyalarıma Sigorta Yapılacak Mı?

Şehir içi, şehirler arası firmamızdan almış olduğunuz her taşınma hizmeti öncesinde eşyalarınıza eksperimiz inceledikten sonra ücretsiz olarak sigorta yapmaktayız.

2) Firmanızda Çalışan Personeller Size Ait Midir?

Firmamızda görev alan personellerin tümü maaşlı sigortalı elemanlarımızdır.

3) Kaç Kişilik Bir Ekip ile Çalışıyorsunuz?

Toplamda 25 kişilik bir ekip ile sizlere hizmet vermekteyiz.

4) Mobilyalara Demonte-Montaj İşlemi Yapıyor Musunuz?

Eviniz içerisinde bulunan tüm mobilyalarınıza ilk olarak demonte yapıyor eşyanızın gideceği yerde özenli olarak usta marangozlarımız tarafından kurumlarını gerçekleştiriyoruz.

5) Araçlarınız Kapalı Çelik Kasa Araçlar Mı?

Evet tüm araçlarımız kapalı çelik kasa özel son model taşıma araçlarıdır. Firmamızda üstü açık araç bulunmamaktadır.

6) Yetki Belgeleriniz Var Mı?

Şehir içi, şehirler arası taşımacılık hizmeti yapabilmek için Ulaştırma Bakanlığı tarafından tarafımıza verilen K1-K3 yetki belgeleriyle sizlere hizmet vermekteyiz.

7) Asansörlü Taşıma Sistemi Var Mı?

10-15 Katlarda oturan müşterilerimize asansörlü taşıma sistemini önermekteyiz. Çünkü yüksek katlardan insan gücü ile eşyalarınız indirildiğinde eşyanız bina içinde sağa sola çarpması, zarar görme payının yüksek olmasından dolayı yüksek katlarda oturan müşterilerimize asansör sistemini önermekteyiz.

8) Taşıma Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Nakliyat taşıma fiyatları eşyanın miktarına, kullanılacak ambalaj malzemelerine göre, kaç personelin çalışacağı, eşyanın alındığı kat durumu ve gideceği yerdeki kat durumu, eşyanın gideceği mesafeye göre taşıma fiyatları belirlenmektedir.

9) Ambalajlamayı Nasıl Yapıyorsunuz?

Ambalajlama özel bir işlem olup eviniz içerisindeki her eşyayı özenle paketlemekteyiz. Mobilya türündeki eşyalar havalı naylonlara ve streçlere sarmaktayız. Elektronik eşyalarınız özel box kolilerle ambalajlanarak taşınmaktadır. Beyaz eşyalarınız kraft kağıtlara sarılır ve üstüne havalı naylon sarılarak taşınmaya hazır hale getirilir. Kırılacak eşyalar köpüklü karton kolilere konularak taşınmaktadır.

10) Tüm Türkiye Geneline Parça Eşya veya Komple Eşya Gönderimi Yapıyor Musunuz?

Evet tüm Türkiye geneline şehirler arası komple ev eşyası veya varsa parça eşyalarınızın sorunsuz, hızlı ve sigortalı olarak gönderimini yapmaktayız.

 

ARAMA YAP