Firma Profili

Ankara Ersoy Nakliyat Şirket Profili

HAKKIMIZDA

Nakliyat lojistik hizmetleri günümüz koşullarının en ihtiyaç duymuş olduğu bir sektördür. Eşyaların bir yerden bir yere götürülmesindeki en büyük rol oynayan nakliye firmalarına her zaman ihtiyacımız vardır. Ersoy Nakliyat firması olarak eşyalarınızı şehir içi, şehirlerarası istenilen adrese en iyi şekilde transferini sağlamaktayız. Ev taşıma ihtiyaçlarınızda her zaman yanınızda olan şirketimiz 1995 yılından bu yana sizlere son model taşıma araçları ve deneyimli personeli ile hizmet vermektedir. Müşterilerimize özel olarak hazırladığımız nakliyat paketleri ile her bütçeye uygun, her ailenin yararlanabileceği taşıma hizmetlerimiz mevcuttur. Taşınma hizmetlerinin her alanı içerisinde doğru ekipmanların kullanılması ile ev, ofis, fabrika, mağaza, antika, eşya depolama ve taşımacılık sektörlerinde sizlere hizmet vermektedir.

Ersoy Nakliyat güvenilir hizmet verme konusunda sizlere sektörde sağlam adımlar atarak markalaşma yolunda gitmektedir. Taşıma firmamıza emanet etmiş olduğunuz eşyaları gözünüz arkada kalmadan müşteri memnuniyeti kapsamında taşıma hizmeti verdiğimizden dolayı kusursuz hizmet sunmayı ilke edinmiş bir firmadır. Her zaman kalite kavramını yansıtan ve barındıran Ersoy Nakliyat sunmuş olduğu cazip taşınma imkan seçenekleri ile eşyanızı kesinlikle kırmadan, çizmeden, zarar vermeden doğru ambalaj malzemelerin seçimiyle eski evinizden eşyaları nasıl alındı ise yeni evinize de yine aynı şekilde teslim etmektedir. Ulaştırma Bakanlığı tarafından zorunlu olarak alınan yetki belgeleri olan K1-K3 eşya taşıma yetki belgeleri ve Kalite Standartları Enstitüsü tarafından almış olduğumuz ISO 9001 yetki belgelerimiz ile sizlerin hizmetinizdeyiz.

Bizleri tercihleriniz arasında kılarak firma bünyemizde çalışan profesyonel ekibimiz ile hiçbir eşyanıza zarar verilmeden özenli olarak eşyaların ambalajı kusursuzca yapılmasıyla kaliteli taşımacılığın keyfini yaşayabilirsiniz. Aksilik ve sıkıntıya maruz kalmadan eşyalarınızı müşterimizin belirtmiş olduğu taşınma tarihinde eski adresinizden eşyalarınızı alıyor, yeni evinize son model taşımacılık araçlarımızla nakliyesini gerçekleştiriyoruz. Bu çalışmalar sırasında teknoloji de taşıma işlerimize yansıtıyor güvenli ve hızlı bir şekilde eşyalarınızı naklediyoruz. Ersoy Nakliyat olarak nakliyat hizmeti alacak tüm müşterilerine kaliteli ve güvenilir taşımacılık hizmeti almasını diler. Taşımacılık sektöründe misyon & vizyon oldukça önemlidir. Sizlerde sektörde kusursuz olarak hizmet sağlayan firmalarla çalışmanızı öneriyoruz.

ANKARA ERSOY NAKLİYAT

Firma olarak Ankara evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı alanında hızlı ve güvenli bir şekilde sizlere hizmet vermek için çabalıyor ve kendimizi kanıtlıyoruz. Detaylı bilgi için hemen bize ulaşabilirsiniz.

ARAMA YAP