Taşıma hizmeti alacak kişiler nakliyat firmalarını araştırırken muhakkak firmanın yetki belgelerini görmesi gerekmektedir.

Aksi durumda eşyalar araçlara yüklendikten sonra trafik denetlemelerinde yetki belgeleri olmayan araçlara ciddi cezaların yazıldığı gibi araçların trafikten men edilme gibi durumları da vardır. Bir nakliye firmasının şehir içi taşıma işleri için Ulaştırma Bakanlığı tarafından alınan K1 yetki belgesi, Türkiye genelinde şehirler arası nakliyat hizmeti verebilmesi için K3 yetki belgesinin olması gerekmektedir.

Nakliyat firmamız eskiden bu yetki belgelerinin tümüne sahip olarak siz değerli müşterilerimize sorunsuz taşımacılık hizmeti vermektedir. Ersoy Nakliyat Ankara’da kusursuz hizmet sunarak hem müşterilerine karşı hem de sektöründe firmamızı takip eden taşımacılık firmalarına son derece örnek olan bir firmadır. Bu belgelerin alınması için firmanın kendine ait araç filosunda yeni model araçları olması gerekmektedir. Çağın getirmiş olduğu teknolojiye uyarak son sistem yeni nesil nakliyat araçlarımız ve asansörlerimiz sizlere en iyi hizmeti verebilmek için elimizden gelen çaba ve gayreti göstermekteyiz.

Ersoy Nakliyat yılların vermiş olduğu tecrübeyi sizlerle paylaşarak adından sıklıkla söz edilen, marka değerine sahip firmadır.

Markamız birçok kurum ve özel şahıslar tarafından tanınan bir isim olarak bilinmektedir. Lütfen korsan firmalara, ismimizi taklit eden kişilere lütfen itibar etmeyiniz. Ersoynakliyat.com.tr sitemiz tamamen tescilli bir internet sitesidir ve Ersoy Nakliyat’a ait bir markadır.

ARAMA YAP