Ersoy nakliyat olarak taşımacılık hizmeti sunmuş olduğumuz tüm araçlarımızın tümü markalı ve son model araçlar olmak üzere özel üretilmiş taşıma araçlarıdır. Araçlarımızın hepsi genel bakımları yurt içi ve yurt dışı servislerinde periyodik olarak bakımlarının günü gününde eksiksiz olarak yapılmaktadır. Araçlarımızın temizliği her iş sonunda firma bünyemizde görev alan personellerimiz tarafından temizliği itinalı bir şekilde yapılmaktadır. Her türlü ağır bazda olan ev eşyasını rahatlık ile taşıyabilen araçlarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz. Araçlarımız her evin miktarında olabilecek eşyayı taşıyacak kadar dizayn edilmiştir. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve villa düzeyindeki evlerin içinde bulunan fazla sayıdaki eşyaları taşıyabilmeleri için dizayn edilmiş araçlardır.

Araçlarımızın hepsi kapalı çelik kasa nakliye araçlarıdır. Firmamızda üstü açık, tenteli hiçbir araç bulunmamaktadır. Üstü açık araçlarda eşyalar araca yüklendikten sonra eşyaların hava şartlarından etkileneceği düşünülerek üstü açık tenteli araçları firmamız çalıştırmaktadır. Taşınmanın daha elverişli ve güvenli olması için kapalı çelik kasa nakliye araçlarını tercih etmekteyiz.

Ersoy nakliyat bünyesinde görev alan personellerimizin tümü deneyimli ve kalifiye elemanlarımızdır. Şoförlerimizin hepsi uzun yol bilgisine sahip, tecrübeli, ehliyetli ve tüm firmamızda çalışan elemanlarımız sigortalı çalışanlardan oluşmaktadır. Elemanlarımız eşyaların güvenliği göz önünde bulundurularak araçlar seyir halinde giderken aracı sarsmadan, yavaş biçimde kullanmaktadırlar.

Kurumsal kimliğe her zaman önem veren ve taşıma sektöründe her firmanın da öyle olmasını isteyen Ersoy nakliyat profesyonel çalışanları ve son model araçları ile tüm Türkiye geneline nakliyat hizmeti vermektedir.

ARAMA YAP