Ankara Ersoy Nakliyat aile şirketi olarak kurulmuş olduğundan dolayı firmamız bünyesinde çalışanlarımızın tümü aile bireylerimizden oluşan personellerdir. Taşımacılığın en önemli aşaması ise personellerin deneyim sahibi kişilerden oluşması oldukça önem arz etmektedir. Çünkü deneyim sahibi olan bir insanın hata yapma payı oldukça az olacağından dolayı personellerimizi vermiş olduğumuz hizmetler öncesinde gerekli eğitimlerden geçirerek siz değerli müşterilerimize hasarsız, hızlı ve zamanında hizmet vermeleri için eğitimlerimizi periyodik olarak sürdürürüz. Genellikle eğitim aşamalarımız kendi bünyemiz altında oluşur. Eksik noktalarımızda ise dışarı da bulunan, insan ilişkilerine önem veren firmalardan destek alınarak eğitimlerimizi sürdürmeye devam ederiz.

Nakliye işlerinin tecrübeye ve deneyime bağlı olmasından dolayı sizlere taşımacılık hizmetleri verilirken eksperlerimiz dahilinde personellerin sürekli olarak koordine edilmesi sağlanır. Hasarsız olarak umduğunuz hizmetin verilmesi sağlanır. İnsan ilişkilerine önem veren nakliye şirketi olarak müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurulması ile sitemizde yer alan tüm hizmetleri kusursuz açıdan, doğru eşya taşımacılık ekipmanlarının kullanımı sizlere hasarsız eşya taşımacılığı hizmeti sağlamaktayız.

Zorlu taşınma süreci içersinde hiçbir problem ile karşılaşmadan nakliye hizmetleri öncesinde ücretsiz ekspertiz tespiti sağlanarak eşyalarınızın yerinde incelemesi yapılır ve eşya miktarınızla orantılı seviyede personel sayısının belirlenmesi sağlanır. Ersoy Nakliyat normal 2+1, 3+1 ev eşya taşımacılığında minimum 5 kişilik personel kadrosuyla evinize gelerek eşyalarınızın taşımacılığını sorunsuz düzeyde sağlar. Her personelin görevi ayrıdır. Eşyaların demonte ve montaj işlemleri için marangoz personeli, paketleme yapan personel, elektrikçi, teknik koordinasyon sorumlusu kişilerin başlıca görevleri arasındadır. Her personel görevini en iyi düzeyde yerine getirmesinin ardından sırada eşyaların taşıma görevi bulunur. Ekspertiz koordinasyonu ile personeller düzgün bir şekilde yönlendirilerek eşyalarınız itinalı olarak araçlarımıza yerleştirilir.

Eşyaların kırılması, zarar görmesi gibi olumsuz durumların oluşması halinde daha önceden eşyalarınıza yapmış olduğumuz ücretsiz ekspertiz tespiti ile sürekli bağlantılı çalışmış olduğumuz sigorta şirketlerinden eşyalarınızın envanter listesi eksperlerimiz tarafından ilgili sigorta şirketine gönderilir ve oluşabilecek aksiliklerin önüne geçilmesi hedeflenerek taşımacılık hizmeti firmamız tarafından sizlere sunulur. Başta Ankara olmak üzere son model taşımacılık araçlarımız ve alanında tecrübe sahibi personel kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz. Doğru eşya taşımacılık ekipmanların kullanımı ile siz değerli müşterilerimize sigortalı, marangozlu, ambalajlı ve ekonomik düzeyde eşya taşımacılığı çözümleri sunuyoruz.

ARAMA YAP