Taşıma Talep Formu

Formu Doldurun, Taşınmanız Hakkında Sizleri Bilgilendirelim

Hizmetlerimiz

Evden eve nakliyat: Evden eve nakliyat hizmetlerinde tüm Türkiye geneline şehir içi, şehirler arası nakliyat hizmeti vermekteyiz. Eşyanızın maddi değeri ne olursa olsun her sunmuş olduğumuz hizmet alanı doğrultusunda eşyalarınız firmamız tarafından sigortalı, marangozlu, ambalajlı olarak taşınmaktadır. Evden eve nakliyat hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayınız.

Şehirlerarası nakliyat: Şehirlerarası taşımacılık hizmetlerinde eşyalarınızı itina ile taşıyor, adresinize sorunsuz olarak teslim ediyoruz. Şehirler arası taşımacılık hizmetlerinde taşınacak eşyalar eşyanın gideceği uzaklık mesafesine göre fiyatlar belirlenmektedir. Şehirler arası taşımacılık hizmetlerinde detaylı bilgi almak için buraya tıklayınız.

Uluslar arası nakliyat: Dünyanın neresi olursa olsun Ersoy Nakliyat firmasını arayıp randevu aldığınızda ücretsiz eksperimiz eşyalarınızı inceler ve bir çalışma programı hazırlar. Eşyanızın miktarı türü ne olursa olsun tüm Asya ve Avrupa ülkelerine sorunsuz olarak gönderimini sağlamaktayız. Özel eşya taşıma TIR’larımız ile dünyanın her yerine günlük ve haftalık olarak komple ve parça eşya gönderimimiz mevcuttur. Uluslar arası taşımacılık hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayınız.

Ofis taşımacılık: Deneyimli personellerimiz ve son model nakliye araçlarımız ile siz değerli müşterilerimize kusursuz olarak, hiyerarşik yapıyı bozmadan ve sizleri hiçbir iş kaybına uğratmadan ambalajlı, sigortalı olarak ofis taşımacılığı hizmeti sağlamaktayız. Firmamızı aramanız halinde ücretsiz eksperimiz ofisinize gelerek önceden bir çalışma programı hazırlar ve ofis içerisinde bulunan tüm eşyaların sorunsuzca nakliyat hizmetini gerçekleştirir. Ofis nakliyat işlemleri hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayınız.

Piyano nakliyat: Sanat eserlerinin değerinin bilincinde olarak siz değerli müşterilerimize doğru taşıma ekipmanları kullanarak piyano taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Hizmet hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayınız.

Asansörlü evden eve nakliyat: Asansörlü nakliyat son yılların en harika taşıma teknolojisidir. 10-15 katlara kadar çıkabilen sistem sayesinde eşyalarınıza hiçbir zarar verilmeden hızlı ve güvenli olarak eşyalarınız taşınır. Sistem hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayınız.

Ambalajlı taşımacılık: Ersoy Nakliyat tarafından almış olduğunuz tüm hizmetler kapsamında taşınan tüm eşyalarınız doğru ambalajlama malzemeleri kullanarak taşınmaktadır. Kullanmış olduğumuz malzemeler arasında kraft kağıt, havalı naylon, streç, battaniye, karton koli gibi malzemeler kullanmaktayız. Ambalajlı taşımacılık hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayınız.

Fabrika taşımacılığı: Fabrika taşımacılığı dışarıdan bakıldığı zaman hiç de kolay olmayan zor bir taşıma hizmetidir. Bu hususta taşıma hizmeti verecek nakliye firmasının daha önceden bu işi yapmış olması ve tecrübeli olması gerekmektedir. Fabrika taşımacılığı hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayınız.

Arşiv taşımacılığı: Arşiv nakliyat işlemlerinde idari bir birime veya kurumsal bir işletmeye bağlı bulunan tüm arşiv dosyalarının son derece önemli evraklardan oluştuğunu hatırlatarak belgelerin taşımacılığında hassasiyet ile davranılması ve taşınması gerekmektedir. Belgeler sadece bir dosya olmayıp farklı nitelikleri taşıyan görsel belgeler, veritabanı bilgileri gibi içeriklerden oluşabilir. Ersoy Nakliyat olarak her türlü arşiv taşıma işlerinde kusursuz olarak hizmet sağlamaktadır. Arşiv nakliyesi hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayınız.

ARAMA YAP