Eşya Depolama

Güvenli Eşya Depoları

Piyano Taşımacılık

Müzik sever ruhuna sahip insanlar için piyano kavramı oldukça büyük önem taşımaktadır. Fakat işin uzmanı olmayan kısaca deneyimsiz personeller tarafından taşınan piyanolarda çok büyük hasarların ortaya çıkma durumları ne yazık ki vardır. Zaman planlanması ve çeşitli dikkat eksikliğinden dolayı piyanoların bozulmalarına, belirli sorunlar teşkil edilmesine neden olunabilir. Bu tür sorunların neler olabileceğiniz bildiğimiz için deneyimli kadromuz ile piyano taşımacılık hizmetlerimizi gerçekleştirdiğimizi söylemek istiyoruz. Piyano ağır bir taşıma ürünleri içerisinde yer aldığın için piyanoyu taşımak adına gereken ekiplerin sayısı büyük önem taşır. Bu yüzden bu tür hassasiyetleri en iyi şekilde piyanolar üzerinden göstererek piyano taşıma konusunda dikkat ve titizlik ile taşıma işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Elektro, kuyruklu ve duvar piyano gibi hiçbir piyano çeşitlerini ayırt etmeksizin taşıma işlemlerini güvenli bir şekilde yerine getirmekteyiz. Piyano taşıma usulüne en uygun şekilde taşımacılık faaliyetlerini gerçekleştirerek istenilen süre zarfında piyanoların teslimatları gerçekleşmektedir. Sizlerde yapmış olduğumuz mükemmeliyetçi taşıma hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanarak taşımacılık sektöründe ki hızlı servis ağımıza destek olabilirsiniz. Piyona taşıması sırasında hem hızlı bir şekilde ulaştırma hem de güvenilir taşıma hizmetlerini yaptığımızın altını çizmek isteriz. Piyonalar özenli bir şekilde paketlenerek taşıma işlemine hazır bir hale getirilmektedir. Ayrıca piyanoların bozulma ya da benzeri sorunları ortaya çıkarması ihtimaline karşı piyonalar için özel kullanılan piyano aracımız ile taşıma işlemleri tüm süratiyle gerçekleşmektedir.

Eğitimli piyano taşımacılarımız aracılığı ile piyanolarınız da gereken emniyeti en iyi şekilde sağlayarak taşıma işlemlerine uygun bir şekilde piyanoları sizlere teslim etmekteyiz. Taşıma hizmetleriyle adımızı piyasada duyurarak kaliteli taşıma anlayışımız ile müşterilerimizin beklentilerine uygun bir servisi gerçekleştirmekteyiz. Piyano sahiplerinin kötü bir durum ile karşı karşıya kalması istenilen bir durum olmadığı için piyanoda hiçbir tahribat yaratılmayacak dikkati oluşturduğumuzu ve piyano taşımacılarımız tarafından da tüm titizlik ile piyanoların taşıma işlemlerinin gerçekleştiğini söyleyebiliriz. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hareket ederek hiçbir şekilde can sıkıcı durumları yaşatmamak adına sorumluluklarımızın bilincinde bir taşıma hizmetleri gerçekleşmektedir. Piyanoların herhangi bir sarsılma da bile ne derece etkileneceğinin farkında olduğumuz için piyano taşımacılığına özel hizmetleri sağlıyoruz.

Piyano, müzik dünyasının en önemli ve en ağır müzik aletlerinden bir tanesidir. Piyano olarak geçiyor, fakat bazılarına org olarak ta isim verilmektedir. Piyano tuşları olan ve bunun yanında farklı çekiçlere sahip bir müzik aletidir. Piyano taşımak gerçekten çok zordur, özellikle Grand Piyano'larını taşımak ayrıca çok zordur.

Hem ağır olduğu için, hem de aletin hasar görmemesi gerekiyor. Piyano gibi sadece bir tane parçadan oluşmayan müzik aletleri için, taşımak gerçekten neredeyse yetenek gerektiren bir durumdur. Piyano biliyorsunuz ki hem bir solo müzik aleti, hem de eşlik eden bir müzik aleti olmaktadır. Bu yüzden her zaman titiz taşınması ve dikkat edilmesi gerekiyor.

Piyano taşımacılık olarak adlandırılan taşıma işleri, sadece özellikle müzik aletlerini taşıyan kişiler tarafından yapılmaktadır. Kesinlikle normal nakliyat şirketlerine bu iş verilmemektedir. Piyano taşımak, piyano çalmak kadar büyük bir iştir. Bazı piyanolara kuyruklu piyano deniliyor ve bu tür piyanoları taşımakta ayrıca çok zordur. İç mekandan dış mekana çıkarmak çok fazla güç istemektedir.

Birçok küçük müzik aletleri bulunur ve onları taşımak çok daha kolaydır. Piyano taşırken, tuşların zarar görmemesi gerekiyor. Bunun yanında sadece tuşlar değil, piyano içerisinde bulunan, ses ve titreşim sağlayan çekiçler ve ayaklarla bastığımız pedallarının da sağlam olması gerekiyor. Piyano taşıyabilmek için bazı destekleyici aletlere ihtiyacınız olmaktadır.

Bu aletlerle beraber, piyanonun hiçbir kısmına zarar vermeden taşıyabilirsiniz. Bütün piyanolar siyahtır, bu yüzden herhangi bir çizilmede, aynında göze çarpmaktadır. Bu yüzden de ayrıca dikkatli hareket etmek gerekiyor. Bir piyanonun taşınması için, iki veya üçten bile fazla adama ihtiyaç duyulabiliyor. Kolay bir iş değildir ve çok emek gerektiren bir meslek, fakat müziği sevenler ve müziğe saygısı olanlar için gayet güzel bir meslektir

ARAMA YAP