Ofis Taşıma

Kurumsal Nakliyat Hizmetleri

Ofis Taşıma

Bir çoğumuz ofis ortamında çalışmıştır. Ofisler genelde o iş yerinin beyni gibi bir dinamikle çalışırlar. Oldukça önemli olan bu kısmı bir yerden başka bir yere taşımak ve nakliyesini sağlamak uzmanlık gerektirir. Ofisinizi, başka bir iş yerine taşımak için bir taşıma firmasıyla iletişime geçmeniz gerekmektedir. Daha sonra iki tarafında, uygun olduklarında nakliye şirketinden eksper ilgili ofise gelerek detaylı eşya raporu tutar. Çalışma ortamınıza gelen eksper size taşıma ile ilgili detaylandırılmış bilgiyi aktarır. Eksperin hazırladığı plan doğrultusunda taşıma işi başlatılır. Taşıma günü gelmeden bir gün önce, ofisinize bünyemizde çalışan yetkili ve deneyimli personellerimiz gelerek, montajlı ofis eşyalarını sökerler.

Sökülen bu ürünleri paketleyip, istiflerler. Bu işlem nakliyenin yapılacağı güne hazırlık aşamasıdır. Cam ve kırılacak eşyaları özenle taşıma battaniyelerine sardıktan sonra kutulara yerleştirirler. Her şehirde ve hemen her semtte nakliye firmalarının varlığından haberdar olduğunuzu varsayıyoruz. Fakat hangi nakliye firması size en iyi hizmeti en iyi fiyatlarla verebilir, işte biz sorunun cevabını size sunuyoruz. İşinde titiz, detaylara özen gösteren ve en kısa sürede nakliyesini ve ofisinizin yerleşimini sağlayan firmalar oldukça azdır. Taşımacılık kadar, yeni taşınılan ofisinize aynı hassasiyetle eşyalarınızın yerleşmesi de çok önemlidir. Bu işlem baştan savma olmamalıdır.

Nakliye sürecinde oluşabilecek tüm hasarlar veya olumsuz durumlar Ofis Taşımacılık tarafından üstlenilir. Çünkü ürünleriniz sigortalı bir biçimde taşınır. Her nakliye şirketi bu uygulamayı kullanmaz. Sizin araştırma yaparken bu şartları da göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Siz gece uyurken, bırakın biz ofisinizi başka bir yere taşıyalım. 7/24 aktif taşımacılık hizmeti veren şirketimizden sizde faydalanabilir ve her zaman kapımızdan içeri girip profesyonel halkla ilişkiler departmanımızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Ofisinizde değerli eşyaları özel VIP hizmetimizle taşıyalım ve siz müşterilerimizi huzursuz olmaktan kurtaralım. Geçmişimizi araştırırken yaptığımız işlere ve özellikle referanslarımıza ayrıca dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

İlkemiz, bir işte başarılı olmak istiyorsan, geçmişini geleceğine ayna tutabilmelisin olmuştur. Üst katlardaki ofisler için, özel vinç sistemli dış asansör sistemleri kullanmaktayız. Bu sistem sayesinde aynı apartman içerisindeki diğer çalışan veya ikamet eden insanlara hiç rahatsızlık vermemiş oluyoruz. Ofisinizi bize bırakmanın mutluluğunu yaşayın.

Bir sonraki hizmet sayfamız olan Piyano Taşımacılık başlıklı konumuzda ücretsiz keşif, eksper taşıma planı oluşturma, ambalajlama, piyano taşıma inceliklerine ait bilgilere yer verilmektedir.

ARAMA YAP